Kredyty Wrocław, kredyty dla firm Wrocław, kredyty dla firm na start

najtańsze kredyty dla firm

Kredyt gotówkowy

 

\"karta

  • Nawet 150 tys. zł na 7 lat
  • Na dowolny cel
  • Oprocentowanie może wynieść nawet 6,9 % w skali roku
  • Do 10 000 zł bez dokumentów dochodowych
  • Nawet 500 zł premii za sumienną spłatę

 

Dobrze dobrany kredyt pozwala Ci zrealizować plany i daje się
łatwo spłacić.

 
Typ kredytu
Rodzaj kredytu
Kwota kredytu
Okres kredytowania

 

zobacz więcej

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, pozwalający na szybkie pozyskanie gotówki w krótkim czasie. Może być przeznaczony na dowolny cel, także spłatę innych zobowiązań wobec banków. Doskonale sprawdza się w przypadku, gdy dochodzi do nieoczekiwanego wydatku, ale też zapewnia realizację potrzeb i marzeń. Dzięki środkom finansowym pozyskanym z kredytu, wreszcie możesz wyjechać na wymarzone wakacje, zakupić nowe meble, przeprowadzić remont czy zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt RTV i AGD.


Kredyt gotówkowy rozkładany jest nawet na kilkadziesiąt dogodnych w spłacie rat - okres kredytowania może wynieść nawet 7 lat! Dzięki temu możesz uzyskać dodatkową gotówkę, a comiesięczne raty nie obciążą nadmiernie domowego budżetu. 


Jeżeli poszukujesz atrakcyjnych kredytów gotówkowych, sprawdź naszą ofertę. Tylko u nas możesz uzyskać nawet 150 tys. złotych bez zbędnych formalności i zabezpieczeń! A wszystko to z niezwykle korzystnym oprocentowaniem - już od 11,90% w skali roku! Skontaktuj się z nami już dziś!