Kredyty Wrocław, kredyty dla firm Wrocław, kredyty dla firm na start

najtańsze kredyty dla firm

Kredyt hipoteczny

kredyt hipoteczny

 

  • Kredyt na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku
  • Pożyczka hipoteczna
  • Kredyt konsolidacyjny

 

Z kredytem hpotecznym możesz dostosowywać raty kredytu do swojego życia i potrzeb, zakup wymarzonego mieszkania lub domu, a także na spłatę drogiego kredytu w innym banku.


Możesz również otrzymać pieniądze zabezpieczone nieruchomością, na inny, dowolny cel, dzięki czemu otrzymasz bardzo tanią pożyczkę hipoteczną. 


W naszej ofercie znajdziesz kredyty zarówno w złotówkach, jak i w w euro.

 

zobacz więcej

Kredyt hipoteczny to produkt finansowy, dzięki któremu można zrealizować marzenia o zakupie własnego mieszkania, domu lub po prostu działki budowlanej. Dla większości osób jest to jedyny sposób na sfinansowanie transakcji kupna nieruchomości.


Z finansowego punktu widzenia jest to kredyt długoterminowy, którego istotą jest zabezpieczenie pod postacią hipoteki. Nakładana jest ona na nieruchomość, będącą przedmiotem transakcji. Dzięki temu bank jest w stanie zaoferować atrakcyjne warunki kredytowania bez obaw, że kredytobiorca nie będzie w stanie spłacać swojego zobowiązania. Oznacza to, że do momentu wygaśnięcia umowy kredytowej to nie kredytobiorca, lecz bank jest właścicielem nabywanej nieruchomości.


Tego rodzaju zobowiązanie może być przeznaczone na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego, a także działki budowlanej.


Kredyt hipoteczny charakteryzuje się długim okresem kredytowania (nawet do 50 lat) oraz możliwością zaciągnięcia wysokich kwot (przekraczających wartość kilkuset tysięcy złotych). Dzięki temu, że zobowiązanie rozkładane w tak długim okresie czasowym, comiesięczne raty nie obciążają domowego budżetu.


By móc zaciągnąć kredyt hipoteczny, trzeba mieć ukończone 18 lat. Należy również posiadać dochody, które pozwolą wykazać się odpowiednio wysoką zdolnością kredytową. Od niej zależy możliwa do uzyskania kwota oraz okres kredytowania.


Jeżeli chcesz zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu lub domu, a nie posiadasz odpowiednich środków finansowych, weź pod uwagę kredyt hipoteczny.


Jest to rozwiązanie, które wiąże się z wieloma zaletami:

- szansa na zakup nieruchomości,

- niższe oprocentowanie w porównaniu z innymi kredytami konsumpcyjnymi,

- zobowiązanie kredytowe rozłożone nawet na kilkadziesiąt lat.


Poszukujesz atrakcyjnego kredytu hipotecznego, dzięki któremu staniesz się posiadaczem nieruchomości lub gruntu? Zgłoś się do nas! Skontaktuj się z naszym doradcą już teraz, by poznać najkorzystniejszą ofertę kredytów hipotecznych.