Kredyty Wrocław, kredyty dla firm Wrocław, kredyty dla firm na start

najtańsze kredyty dla firm

Linia w koncie

 

Lubisz czuć bezpieczeństwo finansowe?

Planujesz większe zakupy?

 

Dzięki naszej Linii w koncie masz swobodę kredytową w koncie osobistym.


Co zyskujesz?

  • przyznanie limitu bez zaświadczeń o dochodach
  • otrzymasz dodatkowe źródło finansowania swoich potrzeb
  • możliwość zmniejszenia przyznanego limitu co miesiąc
  • wysoka kwota dostępnej linii kredytowej - nawet do 100 000 zł
  • ubezpieczenia na życie i od utraty pracy
  • co miesiąc możesz spłacać  jedynie  oprocentowanie od wykorzystanej kwoty, wystarczy, że na konto wpływa Twoje wynagrodzenie
  • możesz przenieść limitu w koncie z innego banku bez prowizjiu

 

zobacz więcej

Linia w koncie bankowym to limit na rachunku, do jakiego posiadacz może zadłużyć się w okresie obejmowanym umową. Jest to doskonałe rozwiązanie, pozwalające na zachowanie płynności finansowej w sytuacji, gdy na rachunku bankowym brakuje własnych środków finansowych.


Linia w koncie bankowym to oferta skierowana do posiadaczy rachunków, którzy chcieliby mieć stały dostęp do gotówki. Wysokość przyznanego limitu zwykle dochodzi do 7-krotnej wartości miesięcznych wpływów. Zadłużenie linii kredytowej w koncie spłacane jest automatycznie. Gdy tylko pojawiają się jakieś przychody, wówczas całość przekazywana jest na spłatę należności kredytowej. Wysokość naliczanych odsetek zależy wyłącznie od wysokości faktycznie wykorzystanych środków. Jednak spłacone zadłużenie w każdej chwili ponownie można wykorzystać.


Pieniądze pozyskane z linii w koncie bankowym można przeznaczyć na dowolny cel. Można nimi dokonywać transakcji bezgotówkowych, jak i wypłacać środki z bankomatu.


Zaletą linii kredytowej na rachunku bankowym jest znacznie niższe oprocentowanie w porównaniu z oprocentowaniem kredytów gotówkowych. A wszystko to dzięki temu, że bank - widząc stałe wpływy - jest w stanie zaoferować atrakcyjne warunki. Ponadto walorem jest brak zabezpieczeń oraz poręczycieli. Co więcej, dzięki linii w koncie nie ma potrzeby comiesięcznego spłacania zobowiązania.


Limit kredytowy na rachunku bankowym to doskonała oferta dla tych osób, które dość często spotykają się z nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi, wymagającymi szybkiego „zastrzyku gotówki”. Ograniczane do minimum formalności, atrakcyjne oprocentowanie oraz możliwość regularnego odnawiania limitu - to najważniejsze zalety linii w koncie bankowym.


Jeżeli chcesz mieć stały dostęp do środków pieniężnych, zapewniając sobie w ten sposób płynność finansową, limit kredytowy na rachunku bankowym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu raz na zawsze pozbędziesz się kłopotów finansowych! Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź naszą ofertę już teraz!